צרו קשר
עבודות שעיצבנו

לקוח

א. ספיבק חברה להנדסה בע"מ עוסקת בניהול, תיאום ופקוח של פרוייקטים מורכבים בארץ ובעולם כגון: כבישים בין עירוניים, הפרדות מפלסיות כביש/רכבת, מתקנים לטיהור שפכים, מבני ציבור, פארקים מטרופולינים, מנהרות כביש ורכבת ועוד.

מה עשינו

דרישת א.ספיבק היתה לעצב ולבנות אתר מכובד אשר ישמש ככרטיס ביקור ללקוחות. על אף גודל החברה והיקף הפרוייקטים בהם התעסקה מעולם לא היה לה אתר אינטרנט. לכן, הדרישה העיקרית היתה לבדל את האתר משאר אתרי ההנדסה ולתת לו עיצוב ייחודי ושונה לחלוטין מהמקובל בתחום תוך הקפדה על ניווט קל בין הפרוייקטים הרבים. עיצבנו אתר נקי מאוד בעל קווים גראפיים מובהקים המציג ביעילות את היקף העבודה העצום של החברה ואת החזון שלה.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, אובייקט פלאש.

עבודות שעיצבנו

לקוח

ביירקס הוא יוזמה משותפת של השגרירות הבריטית, הקונסוליה הבריטית וישראל לחקר תרופות מתחדשות במסגרת חילופי מדענים בריטיים וישראליים.

מה עשינו

הקונסוליה הבריטית אשר מובילה את הפרוייקט ביקשה אתר פשוט ואינפורמטיבי שיהיה קל לעדכון, יציג את הנעשה בכנסים המלווים את הפרוייקט ויאפשר למדענים לקבל עוד מידע. עיצבנו אתר נקי מאוד המתכתב עם צבעי הלוגו של ביירקס – אפור תכלכל ותכלת והדגשנו אזורים החשובים ללקוח בצהוב מרקר. במקביל, הקפדנו על ממשק נוח ופשוט להתמצאות אשר יקל גם על העדכון בבק אופיס.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, הטמעת מערכת ניהול וורדפרס.

עבודות שעיצבנו

לקוח

בירה אלכסנדר הינה מבשלת בוטיק ישראלית המייצרת בירה טרייה, לא מסוננת ולא מפוסטרת.

מה עשינו

הלקוח ביקש אתר דינאמי ושמח אותו אפשר יהיה לעדכן בקלות. הלכנו על אתר בצבעי הבירה עצמה, בהשראת לוגו הצב המעופף של אלכסנדר מתובל בהרבה אלמנטים הקוראים לפעולה. אנחנו אוהבים במיוחד את הפלאש המציג את סוגי הבירה השונים של המבשלה. הפלאש עוצב בהשראת מבשלות בוטיק ותיקות מגרמניה.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, הטמעת מערכת ניהול וורדפרס, יצירת אובייקט פלאש.

עבודות שעיצבנו

לקוח

חברת נייםפון בע"מ, בבעלות אנשי עסקים בראשות דידי מסילתי, שהוביל את מהפכת החיוג המקוצר בארץ, מציגה את המשכה של המהפכה האישית בתחום הטלקומוניקציה.

מה עשינו

רצינו ליצור אתר בולט וקל לשימוש, אתר שידבר לכולם בגובה העיניים ויסביר בפשטות את הרעיון של אפליקציית נייםפון. הלכנו על אתר שמח בצבעי כחול לבן המתכתב עם האפליקציה עצמה, אלמנטים גדולים של פלאש וחלוקה ברורה לאזורי תוכן.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, יצירת אובייקט פלאש.

עיצוב אתר ופיתוח מערכת ניהול

לקוח

מכון קינן שפי בע"מ - החברה המובילה בישראל בתחום משאבי אנוש.

מה עשינו

הדרישה העיקרית של הלקוח היתה לבדל את האתר משאר האתרים בתחום משאבי האנוש תוך התמקדות בסלוגן "יוצרים נבחרת". עיצבנו אתר דינאמי בצבעי החברה - אפור וכתום תוך שימוש בקווים ברורים וחזקים, כפתורים גדולים ואימג'ים הלקוחים מעולם הספורט. הקפדנו על ניווט פשוט שיקל על המשתמשים הרבים באתר ויעזור להם במציאת המידע הדרוש להם במהירות.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, הטמעת מערכת ניהול וורדפרס.

עיצוב אתר אינטרנט

לקוח

חברת 3G Solar - המביאה את הדור הבא של האנרגיה הסולארית הנגזרת מהטבע.

מה עשינו

סטודיו שקדים מלווה את 3G לאורך שנים וזוהי הפעם השניה שהתבקשנו לחדש, לעצב ולבנות לחברה אתר. הקפדנו להמשיך ולשמור על הקו העיצובי הנקי ומלא האור של האתר תוך שימוש בתמונות חדשות ואיכותיות, חלוקה ברורה לאזורים ופיתוח מערכת ניהול אשר תאפשר עדכון תוכן תדיר. בנוסף לעיצוב יצרנו סרטון אנימציה אשר מתאר את האופן בו פועל ה-DSC. גם כאן שמרנו על הקו הברור והאינפורמטיבי של האתר כולו אך גם על איורים ידידותיים אשר מנגישים את הטכנולוגיה ומקרבים אותה למשתמש.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, סרטון פלאש, וורדפרס.

עבודות שעיצבנו

לקוח

סאלי תדמור היא מאמנת אישית בעלת נסיון ארוך שנים, ומנחת קורסים של אימון קבוצתי בעזרת שיטת ההתמקדות.

מה עשינו

סאלי תדמור ביקשה להפוך את האתר המיושן שלה לאתר חי ותוסס. לסאלי היה חשוב שהנכנסים אל האתר ישארו בו לאורך זמן ויוכלו לשוטט בקלות בין המאמרים האינפורמטיביים השונים. בגלל כמות התוכן העצומה המתעדכנת תדירות סאלי נזקקה למערכת ניהול פשוטה לעדכון תוכן והעלאת תמונות.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, אובייקט פלאש, וורדפרס.

עיצוב אתרים לחברות

לקוח

חברת קומאר מייצרת ביגוד לחץ בהתאמה אישית ויריעות סיליקון לשימושים רפואיים. קומאר הינה חברת בת של אוריאל.

מה עשינו

התבקשנו לעצב ולבנות אתר נקי ואיכותי תוך שימוש באלמנטים קיימים. האתר עוסק בעיקר בטיפול בצלקות ולכן היה לנו חשוב לעצב אתר בהיר, נעים לעין וקל לשימוש שירכך את הנושא אך עם זאת יספק מידע ברור וענייני למשתמש.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, אובייקט פלאש, עיצוב ברושור.

עבודות שעיצבנו

לקוח

חברת אלטיטיוד אנרגיה בע"מ היא חברה בת של חברת KACO מגרמניה המייצרת מערכות פוטו-וולטאיות - מערכות סולריות וממירים (מהפכים) לייצור חשמל במערכות סולריות.

מה עשינו

אלטיטיוד חיפשו אתר אינפורמטיבי, קטלוגי ופשוט. עיצבנו אתר אוורירי בקוים פשוטים התואמים את קו המוצרים של החברה. הקפדנו על מפרט טכני ברור לכל מוצר וניווט קל למשתמש.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS.

עבודות שעיצבנו

לקוח

חברת ברגר להשכרת ציוד צילום להפקות קולנוע וטלוויזיה.

מה עשינו

התבקשנו לעצב ולבנות אתר דינמי שישמש גם כקטלוג לחברה. עיצבנו אתר שמח, שובב ומזמין המעביר את האוירה החמה והידידותית של חברת ברגר. הקפדנו על ממשק נוח למשתמש קטלוג מוצרים ברור וקל לעדכון.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, עיצוב אובייקט פלאש, ופיתוח מערכת ניהול ב-ASP.

עבודות שעיצבנו
עבודות שעיצבנו

לקוח

חברת מודולו למערכות תקשורת מתקדמות.

מה עשינו

הרעיון היה לעצב אתר נקי בעל מראה בינלאומי. בחרנו בצבעי לבן ואפור תוך שימוש עקבי באייקונים בולטים בצבעי החברה – כחול ירוק וכתום. בנוסף, הפרדנו את המידע הרב באתר לאזורים בעזרת שימוש בשני תפריטים עליונים בכדי להקל את הניווט למשתמש.

פירוט טכני

עיצוב האתר.

עבודות שעיצבנו

לקוח

חברת גם סרטים להפקות קולנוע, טלוויזיה וסרטים דוקומנטריים.

מה עשינו

התבקשנו לעצב ולבנות אתר דינאמי שישמש גם כקטלוג לסרטי החברה. הקמנו אתר בעל מראה "אינדי" ייחודי המשקף את אופי החברה. האתר קל לתפעול ולעדכון תוכן ומשמש כקטלוג פעיל המיועד לחברות הפצה בארץ ובעולם.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS, פיתוח של מערכת דרופל.

עבודות שעיצבנו

לקוח

אריה אזן הוא צייר ירושלמי ותיק ומוערך אשר עבודותיו מוצגות בכל העולם. אזן החל את דרכו בקבוצת "אופקים חדשים" וממשיך לעבוד ולהציג גם היום.

מה עשינו

אריה אזן ביקש להציג רטרוספקטיבה של עבודותיו בשישים השנים האחרונות. לעיתים קרובות קשה להעביר צבעוניות וטקסטורה דרך המסך ומטרתינו הראשונה היתה להעביר את חוויית ההתבוננות עד לרמת הבנת הטקסטורה. האתר עוצב תוך הישענות מלאה על עבודותיו של אזן ושימוש בהן גם כרקעים. יחד עם אזן עבדנו על בחירת העבודות המתאימות ביותר לאתר ועל חלוקה נכונה לקטגוריות ולשנות עשייה.

פירוט טכני

עיצוב אתר, בניית אתר HTML&CSS.

עבודות שעיצבנו

לקוח

קארס פורום, אתר הרכב הגדול בישראל.

מה עשינו

רצינו לעצב פורטל הסובב כולו סביב עולם הרכב. עיצבנו אתר בעל ממשק פשוט מאוד לשימוש המאפשר התמצאות קלה ומהירה וניווט נוח בין התחומים השונים. העיצוב חזק וברור בצבעי אפור, צהוב ושחור המשתלבים יפה עם הנושא ופונים לקהל היעד.

פירוט טכני

עיצוב אתר ועיצוב לוגו.

עבודות שעיצבנו עבודות נוספות שעיצבנו