צרו קשר

עיצוב אתרים

סטודיו שקדים מתמחה בתכנון, בנייה ועיצוב אתרים. משלב אפיון האתר ותכנונו עם הלקוח, דרך עיצוב ממשק משתמש ועד להקמת המערכת בסטנדרטים המתקדמים ביותר.

בשנים האחרונות התמחנו בעיצוב אתרים תדמיתיים לחברות בינוניות וגדולות בתחום ההי-טק ותעשיות יותר מסורתיות. חברות בתחום הסלולר, הנדסה אזרחית, חברות רפואיות, טכנולוגיות ירוקות והפקות קולנוע. אתם מוזמנים לראות את העבודות והלקוחות שלנו.

בד בבד אנו מספקים שירותי עיצוב בלבד למערכות ותוכנות שפועלות באינטרנט אשר כוללים עיצוב ממשק משתמש ובצורה זו אנו משלימים חברות טכנולוגיות כך שאנו מספקים את העיצוב והתכנות מתבצע באחריות הלקוח.

אנו נותנים מענה עיצובי וטכנולוגי עבור אתרים תדמיתיים, מערכות מבוססות בסיסי נתונים ומסחר אלקטרוני. עדכון האתר יכול להיעשות על ידינו או על ידי הלקוח באמצעות מערכת לניהול תוכן שנבנית במיוחד כדי לספק את צרכיו.

עיצוב אתרים המבוססים על פי סטנדרטים מחמירים כך שהמשתמש יראה בדיוק את אותו אתר מכל מחשב. אנו מקפידים ללכת על הגבול הדק בין עיצוב אתרים יפים וייחודיים לבין בניית אתרים ידידותיים ואינטואטיבים למשתמש.

מעוניינים לקרוא עוד על עיצוב אתרים? אתם מוזמנים לקרוא את המאמר "עיצוב אתרים - המדריך למעצב המבולבל" ואת המאמר על שימושיות.

תהליך עיצוב אתרים אתרים שעיצבנו נשמח לשמוע על פרוייקטים חדשים