עיצוב באנרים

לסטודיו שקדים היכולות הקריאטיביות והעיצוביות ליצור קמפיין איכותי באינטרנט. אנו כותבים, מעצבים ובונים באנרים, דפי נחיתה ומיני-סייטס באמצעות טכנולוגיית פלאש. החל מחשיבה קריאטיבית ושיווקית ועד לעיצוב באנר מושך עין ובאותו זמן לא מטריד. שימוש נכון בטקסטים שיווקיים, אנימציה ואפקטים יוצר באנר שימשוך לקוחות רבים. כאשר אנו מעצבים באנרים אנו מחוייבים למשקל נמוך והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

יתרונות הפרסום באינטרנט:


עיצוב באנרים מקצועיים

אודות עיצוב באנרים

- באנרים הם פרסומות מלבניים בגדלים משתנים אשר משולבים בעיקר באתרי תוכן וחדשות ואתרים פופולאריים אחרים. תפקיד הבאנרים הוא למשוך את תשומת לבו של היוזר ולהקליק על המודעה. הבאנרים יכולים להיות גרפיקה פשוטה משולבת עם תוכן מושך או אנימציה ואפקטים כדי למשוך את עינו של היוזר. הבאנרים האנימטיביים שנעשים באמצעות תוכנת פלאש פופולאריים מאוד בישראל וקשה למצוא באנרים שאינם פלאשיים.
עיצוב באנרים

באופן כללי תרבות הפרסום באינטרנט בישראל אגרסיבית במיוחד והאתרים המפרסמים לא בוחלים בפרסום אשר מטריד את היוזר, תופעה שרואים פחות בארה”ב ואירופה. אנו מאמינים שהבאנרים צריכים להיות קלי משקל על מנת שיטענו במהירות, אסטטיים ומעבירים את רעיון הקמפיין במהירות ובצורה ברורה וקריאטיבית. מטרתם ברורה - לגרום ליוזר גירוי על מנת שילחץ עליהם כדי לקבל עוד מידע.

עיצוב דפי נחיתה

- דפי נחיתה הם דפים מעוצבים אשר נבנו ועוצבו במיוחד על מנת לקדם מוצר ספיציפי אחד, קבוצת מוצרים, קמפיין ספציפי או מבצע עכשווי. בדרך כלל מדובר בדף אחד בודד אשר ניתן להגיע אליו מבאנר או מודעת מילים ומטרת הדף נחיתה הוא פירוט על המוצר ולגרום למשתמש ליצור קשר באמצעות טופס או בטלפון על מנת לקבל פרטים נוספים. דף נחיתה יכול להיות דף פלאש או HTML עם תמונה חזקה וטופס התקשרות.

עיצוב מיני-סייט minisite

- עיצוב מיני-סייטס זה בעצם עיצוב אתרים קטנים אשר בנויים ממספר קטן של דפים ונבנים בדר”כ בפלאש כדי להיות כמה שיותר אטרקטיביים. מטרתם ברורה: לתת עוד מידע אודות מוצרים, מבצעים ופחות מידע אודות החברה והשירותים או המוצרים האחרים של החברה. יעודם הוא בדר”כ יצירת קשר או רכישת המוצר. גם אליהם בדר”כ מגיעים מבאנרים שמפורסמים באתרים פופולאריים.

צור קשר

ישנם עוד דרכים יעילות לשיווק באינטרנט מלבד עיצוב באנרים ודפי נחיתה, אשר מיועדים יותר לקמפיינים אינטנסיביים אך זמניים עבור מבצע או מוצר חדש. אולי הדרך הטובה ביותר לשיווק עסק לטווח ארוך הוא קידום אורגני בגוגל.

אמנם הקידום יכול לקחת הרבה חודשים אך החשיפה היומית והעלויות הנמוכות לאחר הקידום מפצות על כך. בעידן בו אנו חיים חברות לא יכולות להרשות לעצמם לא להתחרות בגוגל במונחים הרלוונטיים למוצר או השרות אותו הם מציעים. במידה ויש צורך בנוכחות מיידית בגוגל, פרסום במודעות המילים של גוגל (adwords) זאת הדרך היחידה. דרך הפרסום הוא תשלום לפי הקלקה ואתם תתחרו במתחרים שלכם בעלויות הקליק בדומה למכרז.

עיצוב באנרים פרסומיים

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לעזור בשיווק העסק שלכם באינטרנט.