קידום אתרים בגוגל

רובם המכריע של הגולשים מגיעים לאתרים דרך חיפוש במנועי חיפוש. על כל מילת חיפוש יכולות להתקבל אלפי ואף מיליוני תוצאות, אך מכיון שרוב הגולשים ימצאו את מבוקשם כבר בדף התוצאות הראשון, או לכל היותר בשני, ברור שתרצו שהאתר שלכם יופיע באחד משני דפים אלו .

כדי להגיע אל ראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, לא מספיק לבנות אתר יפה ולשתול בו כמה שורות קוד פשוטות. מנועי החיפוש המודרניים בודקים מאות נתונים שונים על כל אתר ואתר כדי להחליט את מי להציג ראשון ואת מי לדחוק אל דפים אליהם אף גולש לא יגיע . קידום אתרים הנעשה על ידי איש מקצוע יכול להזניק את האתר אל ראש תוצאות החיפוש.

למעלה מ-80% מהחיפושים שנערכים במנועי חיפוש בכל רגע נתון, מתבצעים בגוגל. גוגל אינו מקדם אתרים בתשלום, אלא על פי מידת הרלוונטיות בלבד. מידת הרלוונטיות של דף ספציפי באתר שלכם למילות החיפוש הרצויות לכם, ניקבעת ע"י אלגוריתם מיוחד שמפעיל גוגל.

יחד עם זאת, ישנן פעולות רבות שניתן לבצע, כדי להפוך אתר לרלוונטי יותר מבחינת גוגל.

היתרון של קידום אתרים היא אספקה שוטפת של גולשים רלוונטים לאתר שלכם. כאלה שניכנסו לאתר שלכם מכיוון שזה מה שהם מחפשים, ולא מכיון שהגיעו אליו במקרה.

שיווק באינטרנט שונה מהמדיומים האחרים בכך שחברה קטנה יכולה להתמודד שווה בשווה ואף לגבור על גוף גדול בכל מה שקשור לכמות החשיפה והתנועה שמגיעה מכיוונו של גוגל. וזאת בתקציב יחסית קטן.

קידום אתרים בגוגל