צרו קשר

עיצוב ממשק משתמש

בשנים האחרונות, כמעט כל תוכנה המכבדת את עצמה קיימת כאפליקציה הפועלת באינטרנט או בסמארטפון. כיום, חברות מבינות כי לצד כל מחלקת פיתוח צריך לעבוד גם מעצב ממשק וחווית משתמש. מעצב המבין בעולם התוכנה והטכנולוגיות באינטרנט ומזכיר לצוות הפיתוח לחשוב קודם כל על המשתמש תוך הקפדה על אסתטיות ועל עיצוב נקי וברור.

סטודיו שקדים מתמחה בעיצוב ממשקי משתמש, UI, שימושיות, עיצוב אפליקציות לאייפון ואנדרואיד ולווב. עיצוב ממשק המאפשר נוחות מירבית למשתמש, סידור התוכן בצורה ברורה והגיונית תוך שמירה על אסתטיות המערכת וייעוץ בנושא שימושיות וממשקים. אנו מכירים את הטכנולוגיות החדשות ביותר ומעודכנים בכל מה שקורה בנושא ה- UI בעולם.

הממשקים שאנו מעצבים קלים במשקל, שומרים על היררכיה ברורה וקלים להתמצאות מהשימוש הראשון. אנו מקפידים לא להעמיס יותר מדי אינפורמציה ואפשרויות על המשתמש. אנו שומרים על ארגון וסידור המידע בצורה המתחשבת במשתמש תוך חשיבה על הכלים בהם הוא משתמש באופן תדיר מול הכלים הזוכים לשימוש לעיתים רחוקות.

יש לנו נסיון רב בעיצוב ממשקים של אנדרויד, אייפון, מערכות CMS, CRM, מערכות פנים ארגוניות בעלות צרכים ייחודיים, מערכות מסחר ועוד. בין לקוחותינו נמנים משרד האוצר, חברות forex וחברות פיתוח בינלאומיות.

לגבי שירותי עיצוב חווית משתמש, הנה המלצה עבור קורס UX למעצבים בתל-אביב. מומלץ לכל מעצב שלא למד בצורה מסודרת עיצוב חווית משתמש ורוצה להבין את הפסיכולוגיה של המשתמשים, מה המתודולגיות המומלצות בתכנון ואפיון חווית משתמש.

נשמח לשמוע על פרוייקטים חדשים
עיצוב ממשק

עיצוב ממשק למערכות לניהול תוכן CMS

עיצוב ממשקי משתמש

עיצוב ממשקי משתמש לתוכנה באינטרנט

עיצוב UI

עיצוב מערכת עבור משרד האוצר

עיצוב GUI

עיצוב UI למערכות מסחר באינטרנט

עיצוב ממשק משתמש

עיצוב ממשק למערכת מסחר אלקטרוני

עיצוב ממשקים

עיצוב אפליקציות לחברה סלולארית